گلین قیه دیار خلیل خان

وبلاگ فرهنگی - هنری - ورزشی - شعر - طنز - داستان و ...

انتخابات هیات مدیره و بازرسین صندوق و هیات علی ابن موسی الرضا(ع)
نویسنده : جواد نامی - ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ روز پنجشنبه ۱٢ دی ۱۳٩٢
 

بر اساس دعوت قبلی جلسه اربعین حسینی(ع) و همچنین فراخوان پیامک برای همشهریان عزیز در خصوص انتخابات هیات مدیره و بازرسین صندوق هیات علی ابن موسی الرضا(ع)، مجمع عمومی و سومین دوره انتخابات هیأت مدیره و بازرسین صندوق هیات پنجشنبه دوازدهم دی ماه 1392 همزمان با مراسم شهادت حضرت امام علی ابن موسی الرضا(ع) از ساعت 15 لغایت 19 با حضور حداکثری اعضای صندوق هیات علی ابن موسی الرضا(ع) در محل هیات(میدان امام حسین(ع)) برگزار و هیأت مدیره و بازرسین جدید برای مدت سه سال انتخاب و معرفی شدند........

به ادامه مطلب مراجعه کنید:


به گزارش روابط عمومی هیات این مراسم که بعد از اتمام مراسم سوگواری شهادت امام علی ابن موسی الرضا(ع) برگزار گردید آقای توکل سیددخت از اعضای هیات مدیره قبلی گزارشی از فعالیتها و عملکرد مالی صندوق و هیات ارائه دادند و در ادامه همشهریان عزیز نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و حاج آقای تصمیمی که بعنوان ناظر و میهمان ویژه این مراسم حضور داشتند نیز راهنماییهایی در خصوص چگونگی برگزاری و مفاد اساس نامه صندوق اظهار داشتند.

در ادامه، تعرفه های رأی در اختیار اعضای صندوق قرار گرفت و اسامی کاندیداها اعلام شد و هریک از کاندیداها به معرفی خود پرداختند. اسامی کاندیداها به شرح ذیل است:

کاندیداهای هیأت مدیره صندوق و هیات: ( بر اساس حروف الفبا)

1 – آزادی نوروزعلی  

2 – پارسانژاد محمد

3 – رحمانی اصل محمد

4 – سیددخت توکل

5 – سیفی ابراهیم

6 – سیفی اسماعیل

7 – صمدی حسن

8 - طاهری عبدالحسین

9 – میریعقوب زاده میر عبداله

10 – نامی جواد

 

کاندیداهای بازرسین صندوق و هیات: ( بر اساس حروف الفبا)

1 –رستمی ولی اله

2 – فرخنده رحیم

3 – قدری علی

بعد از جمع آوری تعرفهای رای که در صندوق ریخته شده بود شمارش آرا با حضور  هیئت رئیسه ناظر بر صحت انتخابات آقایان حاج آقای تصمیمی – میرابوالفضل ترابی - خیام محمدزاده – ابوالفضل ایرانی – محرمعلی طاهری – یوسف صادقلو و جعفر پارسانژاد آغاز شد. و آقایان رحیم فرخنده با  35 رای  و آقای ولی اله رستمی با 28 رای بعنوان بازرسین اصلی و آقای علی قدری با  25 رای بعنوان بازرس علی البدل انتخاب شدند.

اعضای هیأت مدیره به ترتیب بیشترین میزان آرا:

1- عبدالحسین طاهری  33 رای

2 – نوروزعلی آزادی  31 رای

3 – توکل سیددخت 29 رای

4 – جواد نامی  27  رای

5 – حسن صمدی  24  رای

6 -  محمد پارسانژاد علی البدل اول 18 رای

7 – محمد رحمانی اصل علی البدل دوم  17 رای

سایر آرا :

ابراهیم سیفی  15 رای

اسماعیل سیفی 14 رای

میر عبداله میر یعقوب زاده 9 رای

با اعلام نتایج انتخابات، جلسه مجمع عمومی و سومین دوره انتخابات هیأت مدیره و بازرسین صندوق و هیات در ساعت 19 به کار خود پایان داد.